1. Jak nakupovat
Vouchery (dárkové poukazy) CAFE CREPERIE STRAKATÝ KRÁLÍK můžete koupit objednávkou přes webovou stránku www.strakaty-kralik.cz.

2. Podmínky dodání
Vouchery zasíláme výhradně elektronickou cestou (e-mailem), nejpozději do 7 pracovních dnů od zaplacení objednávky. Doporučuje se doručený voucher co nejdříve překontroloval. Doklady ke zboží, zejména daňový doklad odešleme spolu s voucherem.

3. Cena a způsob doručení
Ceny poukázek jsou v Kč včetně DPH uvedeny přímo na stránkách strakaty-kralik.cz a platí v momentě uskutečnění objednávky. Při využití dárkového poukazu budeme akceptovat částku, která je na voucheru vyznačena – hodnota voucheru.

Zaplacený voucher se po odeslání považuje za doručený. V případě, že voucher není doručen ve stanovené lhůtě, informujte nás o této skutečnosti telefonicky nebo emailem na kontakt uvedený v článku 10 těchto obchodních podmínek.

4. Platba
Platba probíhá bezhotovostně převodem.

5. Čerpání a popis
Čerpání  voucherů je vždy v CAFE CREPERIE STRAKATÝ KRÁLÍK, Na Ostrově 9, Beroun.
Doba platnosti voucherů je vždy 365 dní po zakoupení, není-li vyznačeno jinak na zakoupeném voucheru.
Hodnota voucheru nahrazuje platbu v restauraci v Kč za konzumované produkty dle vlastního výběru z nabídky palačinkárny, v plné výši hodnoty poukazu.

6. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy
Objednávku lze zrušit na e-mailu hanka.nedvedova@gmail.com, z něhož přišlo potvrzení objednávky. Od objednávky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Možnost odstoupení nelze uplatnit u již použitého voucheru.

7. Reklamace
Reklamaci lze uplatnit osobně v restauraci nebo e-mailem. Reklamace v restauraci bude řešena okamžitě přítomným personálem, e-mailem do 48hodin.

8. Ochrana osobních dat
Nakládání s vašimi osobními údaji se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Odesláním objednávky udělujete provozovateli Haně Nedvědové Havlíkové souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním poskytnutých osobních údajů pro účely nákupu a prodeje zboží. Osobní údaje nám slouží pro vyřízení objednávky.

9. Závěrečná ustanovení
Odesláním elektronické objednávky přijímáte ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání vaší objednávky, stejně jako platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného.

10. O nás
CAFE CREPERIE STRAKATÝ KRÁLÍK
Na Ostrově 9
Beroun 266 01

Provozovatel:
Hana Nedvědová Havlíková
IČO: 74492934 DIČ: CZ7862015315
Email: hanka.nedvedova@gmail.com
Tel.: 603 547 212